X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدشهاب حسینی یکی از ثروتمندترین های ایران!
میهن هاستینگ | ساخت وبلاگ تبلیغات در ثامن بلاگ

شهاب حسینی یکی از ثروتمندترین های ایران!

انتشار : 1396/4/9
ثروت شهاب حسینی

فارس، شهاب حسینی در نشست خبری نمایش اعتراف ، اعتراف کرد که جزء 10 نفر از ثروتمندترین مردهای ایران است زیرا دوستانی به خوبی مردم دارد.

«اعتراف» شهاب حسینی در تالار اصلی تئاتر شهر

شهاب حسینی بازیگر سریال شهرزاد در سومین تجربه حضور خود در تئاتر نمایش اعتراف را روی صحنه برد . علی نصیریان در این نمایش با شهاب حسینی همکاری میکند. در نشست خبری این نمایش که دیروز برگزار شد شهاب حسینی صحبت هایی را مطرح کرد که در ادامه خواهید خواند.شهاب حسینی

نشست خبری نمایش اعتراف به کارگردانی و بازی شهاب حسینی و سایر عوامل نمایش، دیروز (28 خرداد) در حالی در تئاتر شهر برگزار شد که به دلیل تأخیر یک ساعته شهاب حسینی اعتراض خبرنگاران را به همراه داشت.

حسینی پس از ورود خود خطاب به خبرنگاران عنوان کرد:به دلیل ترافیک سنگین نتوانسته سر ساعت حضور پیدا کند، اما از سایر عوامل خواسته که نشست را آغاز کنند.

حواشی های مرتبط با شهاب حسینی

وی در ادامه گفت:من گفتم نیازی به اصحاب رسانه ندارم الان هم می گویم اتفاقی که باید بیافتد، می افتد، قضاوت و تحلیل ها مشخص می شود الان کار من به والله تبلیغاتی نیست من کوچکترین وجهی برای تبلیغات در این کار نمی بینم.

*به دنبال ایجاد پردیس تئاتری هستیم

شهاب حسینی در ادامه صحبت خود مبنی براینکه یک سال زندگی خود را برای به صحنه رفتن این نمایش گذاشته گفت:تلاش کردیم کمپانی ایجاد کنیم تا مستمر کار کند به دنبال ایجاد پردیس تئاتری هستیم و کارهای دیگری، برای این کار هم سرمایه گذار به اندازه یک فیلم سینمایی هزینه کرده است.

شهاب حسینی ژانر این نمایش را اکشن و دلهره به شمار آورد و گفت:البته هدف ما ایجاد دلهره در مخاطب نیست بلکه مفهوم کار مهم است.
شهاب حسینی جزء 10 نفر از ثروتمندترین های ایران است
شهاب حسینی درباره همزمان شدن پخش شهرزاد و نمایشش گفت:اتفاقی رخ داده است، پیش بینی نشده بود، اگر صبر می کردیم تا شهرزاد تمام
می شد زمانی نزدیک به دو سال به طول می انجامید و شدنی نبود.

وی همچنین یادآور شد:من در خاک این مملکت به جایی رسیدم که باید برای آن هزینه کنم اگر به من بگویند الگویت چه کسی است من می گویم «باغچه بان»! او یک مدرسه به نامش است، من هم شهرت و ثروت برایم به یاد ماندنی نخواهد بود، بلکه باید نام نیک از انسان باقی بماند. من جزء 10 نفر ثروتمندترین مردم ایران هستم، چرا که دوستان خوبی دارم و این برایم از هر چیزی ارزشمندتر است.

سپس شهاب حسینی عوامل نمایش خود را شامل سارا اسکندری، گریمور، احمد ساعتچی، صالح میرزاآقایی، مهدی بجستانی، نیما رییسی، میثاق زارع، مهران هاشمی، شهران ابراهیمی و ... معرفی کرد و درباره ارتباط خود با هر یک از آنها صحبت کرد.

در پایان نشست نیز درباره هماهنگی برای فیلمبرداری و پخش زنده آن در سینماهای خارج از کشور و همینطور برنامه ریزی برای تور شهرستان ها صحبت شد.

شهاب حسینی با ابراز علاقه مندی برای برگزاری تور شهرستان ها گفت:تمایل وجود دارد اما مشکل این است که سالن های نمایش در شهرها مناسب نیستند باید ابتدا شرایط هم به لحاظ سالن و هم امکانات گروه برای حضور فراهم شود بعد هم اولویتمان شهرهای بزرگ خواهد بود.

صحبت های شهاب حسینی در نشست خبری اعتراف
شهاب حسینی: من جزو ۱۰ ثروتمند ایرانم!
شهاب حسینی پس از آغاز نشست با اشاره به اینکه جلسه رنگ و بوی دوستانه خود را از دست داده و به پرسش و پاسخ تبدیل شده است، توضیح داد:ما در کنار هم جمع شدیم تا به ارتقای فرهنگ و هنر کمک کنیم. هیچ کس از جنجال خوشش نمی آید.

در ادامه احمد ساعتچیان دستیار کارگردان عنوان کرد:ماجرای نمایش «اعتراف» به اواخر سال 90 بازمی گردد اما به طور جدی از سال گذشته درباره آن با شهاب صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم تا متن اعتراف را به صحنه ببریم.

سپس حسینی با قطع صحبت ساعتچیان عنوان کرد:این صحبت ها الان کاربردی نیستند، بهتر است به این بپردازیم که چرا بنده با این همه شرایط مالی و پیشنهادات با رقم های هنگفت امروز در تئاتر حضور پیدا کردم. جوابش این است، به دلیل اتفاق مهمی که متأسفانه در سینما کمتر رخ می دهد و آن اغنای روحی است. هر هنرمندی حق دارد تا از کارش لذت ببرد. من هم دوست نداشتم مثل یک کارمند هر روز سر یک کار مشخص بروم، در نهایت این ناقوس مرگ من بود. تلاشی در جهت بقا کردم.

وی در ادامه افزود:همیشه دوست داشتم اندیشه های امتحان شده گذشته را روی صحنه ببرم، این کار در سینما کمتر رخ می دهد. به نظر من اینکه نویسنده ـ کارگردان داشته باشیم، امکان پذیر نیست، مگر هر کسی می تواند قلم به دست بگیرد و با اعتماد به نفس هم نویسنده باشد هم کارگردان؟ بنابراین همیشه این حسرت من بوده که چرا در فیلم هایم کمتر از اقتباس های مطرح دنیا استفاده شده است.

حسینی با اشاره به اینکه به تئاتر آمده تا نفس بکشد؛ چراکه احساس خفگی می کند، توضیح داد:تلاش کردم کارهایی انجام دهم تا اندیشه و پنداری منتقل شود، وگرنه کار به دلم نمی نشیند. درنهایت تمام کارهای خودم جست وجویی برای حقیقت بوده است.

وی با اشاره به اینکه در این دوره راضی کردن سرمایه گذار راحت تر برای تئاترصورت می گیرد، گفت:چون شرایط تئاتر مشخص تر است، پس در این بستر من بیشتر پیشنهاد می کنم که برای کارهای فرهنگی هم زمان صرف کنند. ان شاءالله روزی سرمایه جور شود به کارهایی که علاقه مند هستم، در این زمینه بپردازم.

نظرات
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :